Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katara tam anlatım

+2
Prenses Azula-Selin
Yue_peliN
6 posters
YazarMesaj
Yue_peliN
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
Yue_peliN

Kadın
Bükme Kuvveti : 109
Doğum tarihi : 07/12/98
Lakap : pelincik

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyPerş. Ekim 15, 2009 3:24 pm

Katara Güney Su Kabilesindeki genç su bükücüdür.Olgun, sevecen, duyarlı, cesur ve oldukça güzeldir.Bir gün kardeşi Sokka ile bir buzulda evlerine gitmeye çalışırken Katara bir ara Sokka'ya sinirlenir ve kazara bir buzdağı kırıp Aang'i bulurlar ve maceraya atılırlar.Katara ayrıca Aang'in su bükme öğretmenidir.
Bir gün Kuzey Su Kabilesine giderler (Kitap:1 Bölüm:19).Kuzey Su Kabilesinde Üstad Pakku Katara'ya başlarda su bükmeyi öğretmez ve bu yüzden Katara diğer kız su bükücülerle birlikte iyileştirme dersleri alır.Pakku daha sonra Katara'nın kolyesinde ilginç olan şeyi bulur ve ona da su bükmeyi öğretir.Hama ise Katara'yı zorluyarak ona kan bükmeyi öğretir.Ayrıca Katara Ateş Ulusu annesini öldürdüğü için Katara ailesinin bütün yüklerini kendi omuzlarına alır ve hiç durmadan gece-gündüz hem iş yapıyor hem de Avatarı arıyordu.3. kitapta Zuko'yu bağışlamıştır ve onu da Avatar Ekibine alırlar.Çoğu kişi Zuko ve Katara'yı yakıştırmakta ve aşık olduklarını düşünmektedir ama seyirciler Katara'nın evleneceği kişinin Zuko'mu yoksa Aang'mi olacağında kararsızlardır.Aslında o kişi Aang'dir ama Katara Aang'in olgun olmayan tavırları yüzünden bunu kabul edememiştir.Aang 3. kitapta olgunlaşır ve tam bir Avatar olur ve Katara da ona aşık olmaya başlar.
Sozins Comet (Sozin'in kuyrukluyıldızı) bölümünde Aang ile öpüşürler.Katara Güney Su Kabilesindeki son su bükücü olmasına ramen yine de umudunu asla kaybetmez.Annesini öldürdükleri için Ateş Ulusundan intikamını almak ister ama intikam almaz ve bağışlamaz da...Katara'nın birçok macerası olmuştur ve Aang'e yardım edip Dünya'yı kurtarırlar.Tabi Dünya'yı kurtarmakta diğerlerininde yardımı olmuştur..

Vikipedi'den alıntıdır...
Prenses Azula-Selin
Admin
Admin
Prenses Azula-Selin

Kadın
Bükme Kuvveti : 484
Doğum tarihi : 30/07/97
Lakap : мєℓєq ρяєηѕєѕ αzυℓα

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyCuma Ekim 16, 2009 2:08 pm

Teşekkürler
https://avrilfanturkey.forumdizini.com
0o0sokka0o0sokka0o0
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
0o0sokka0o0sokka0o0

Bükme Kuvveti : 73

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyPaz Ekim 25, 2009 5:46 pm

güzel t5am anladım katarayı Sevinmek
Yue_peliN
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
Yue_peliN

Kadın
Bükme Kuvveti : 109
Doğum tarihi : 07/12/98
Lakap : pelincik

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyPtsi Ekim 26, 2009 2:34 pm

Mutluyum önemli değil
Bükücü
Bükücü

Bükme Kuvveti : 4

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyC.tesi Ekim 31, 2009 5:42 am

tşklerrr Katara tam anlatım Icon_biggrin
pretty_97
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyPerş. Kas. 05, 2009 7:07 pm

Paylaşım için teşekkürler
Zuko_Mai
Zuko_Mai

Kadın
Bükme Kuvveti : 145
Doğum tarihi : 26/07/96

Katara tam anlatım Empty
MesajKonu: Geri: Katara tam anlatım   Katara tam anlatım EmptyPtsi Şub. 22, 2010 8:39 pm

Paylaşım için teşekkürler...

Katara tam anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Azula vs Katara
» Toph anlatım
» Azula anlatım