Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5. Bölüm Sozin ve Sokka

+4
Zuko_Mai
AzulaKolik
_toph__
pretty_97
8 posters
YazarMesaj
pretty_97
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

5. Bölüm Sozin ve Sokka Empty
MesajKonu: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyC.tesi Şub. 13, 2010 6:59 pm

Açıkcası bukadar beğenilmesi çok çok çok hoşuma gitti oyüzden hemen birtane daha yazıyorum =)

"Aramaya devam ettikten kısa bir süre sonra Mai:
-Tamam bu kadarı yeter!Çok sıkıldım gitmek istiyorum.Zuko:
-Sana demiştim değil mi Mai!Katara:
-Şşt sessiz olun biri geliyor.Sokka olabilir!Fakat bu beklediklerinden daha kötüydü gelen Azula,Ozai ve tutsakları olan Appaydı.Azula:
-Hahaha,bakın burda kimler varmış sanki eski bir anımı hatırladım.Evet tabi ya hainler ve düşmanlar el ele.Yine!Zuko:
-Kes sesini Azula.Katara:
_evet bencede hemen susmalısın yoksa elimden bir kaza çıkacak!Azula:
-Çok korktum küçük hanım.Sefil köylü hala fakir ve acınacak durumdasın.Sana üzülüyorum..Cidden Mai ve Ty Leede buradaymış kadro tamamlanmış.Ozai:
-Neredesin Aang!Kaçma buraya gel hemen!dedikten sonra (bu arada şuan kumsal gibi biryerdeler büyük bir deniz var)
Aang otların arasında herşeyden habersiz Sokkayı arıyordur.Uzaklaşır oradan.Ozai onu aramaya başlar.Bayağı bir vakit geçer Azula ve oradakiler hala savaşmaya başlamamışlardır ama Ozai Aangi görür ve ona büyük bir ateş yollar.Aang:
-Aah orada kim var.Zuko!Ozai:
-Bilemedin,sobe benim!Bu sefer sen benden kaçacaksın!Aang bunun Ozai olduğunu anlar ve çok korkar
-Çocuklar yardım edin.Katara!!
Ozai yine büyük bir ateş atar.Aang hemen bir taşın üstüne atlar..Ozai peşinden gider.Aang kaçarkende soru sormaya başlar:
-Senin güçlerinin gittiğini sanıyordum!
-Yanılmışsın ben dünyanın tek Tanrısıyım (Haşa Tövbe)
_Hayır yanılıyorsun!
Ozai sinirlenir ve kocaman bir yıldırım atar.
Aang yine bir taşın üzerine atlarkenyukarıdan Rokuyu ve ve ejderhasının ruhlarını uçarken görür.Aang önemli birşey olduğunu anlar ve onu takip eder.Ve Ozaide onu..Roku ve ejderhası durar Aang net bir şekilde orada olanlara dikkatlice bakar.Aşağıda Sokkayı görür ve yukarıdada Sozini...Aang bir anda ruhlar dünyasına geçer ve kendini Rokunun yanında bulur.Roku:
-Aang,bir seçim yapmak zorundasın arkadaşın Sokkamı yoksa Sozinmi?
-Bu bir yanıltmacamı tabikide Sokka,herkes onu arıyor Sozini neden istiyeyimki
-Evlat eğer Sokkayı seçersen Sokka kaybolmamış olacak.Yani biraz zaman geri gidecek.Aama eğer Sozini seçersen büyük savaşı bitirmiş olacaksın.Evet savaş bitti ama savaşı başlatma anına kadar zaman geri alınacak buda hem seni büyük bir dertten kurtarmış oluyor hemde diğerlerini.Bir düşün örneğin Zuko,Zukonun gözü yaralı olmayacak.Çünkü babası dedesinin bıraktığı işi tamamlamak için toplantı yapmayacak ve bu sayede Zukoyla akni kai yapmayacak.Katar ve Sokkanın anneleri geri gelecek.Hava gezginleri sana ders vermek için zorlamayacaklar.Şimdi yap bakalım seçimini.Aang uzun süre düşünür:
-Tamam bu herkes için iyi olacaksa Sozini seçiyorum."

BÖLÜM BİTTİ GÜZEL YORUMLAR ALMA DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN =)
_toph__
_toph__

Kadın
Bükme Kuvveti : 114
Doğum tarihi : 26/10/97
Lakap : Taş perisi toph

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyPaz Şub. 14, 2010 11:16 am

Çok güzeeeeeeeeel
AzulaKolik
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
AzulaKolik

Kadın
Bükme Kuvveti : 115
Doğum tarihi : 27/03/97
Lakap : Lakap Takmazlar Bana!

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyPaz Şub. 14, 2010 6:33 pm

Katılıyorm muhteşem ve ötesi birşeyler 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin 5. Bölüm Sozin ve Sokka Lol Ayrıca havada gezip duran üstünde sitenin adı yazan şey ne ya Mutluyum hee imza yerinde turkuaz birşey var ortada.Cidden cahilmiyim yoksa kimsemi bilmiyor :DYeniliklerden söz edeyim.

1-Chatteki resim : Bayıldım xD
2-En alttaki Avatar Dört Element yazısı : Sevdim Mutluyum
3-Anasayfada nereye gidersek gelen sitenin ismi yazan kareli küçük bir resim : Bayıldım xD
4-Yağan kar : Bayıldım xD
5-Yazımızı ve imzamızı ayıran küçük siyah çizgi yerine turkuaz ve ortada bir çizgi : Bayıldım xD
6-Avatarın kenarlarındaki turuncu çerçeve : Bayıldım xD
7-Chatin yanında kırmızı ziyaretçi defteri : Bayıldımmmm xD

Zaten logoya ve butona söz bile yok Mutluyum Çok gelişmiş bizim site xD
Zuko_Mai
Zuko_Mai

Kadın
Bükme Kuvveti : 145
Doğum tarihi : 26/07/96

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyPaz Şub. 14, 2010 6:59 pm

Çoookkkk güzel olmuş yine cheers
Prenses Azula-Selin
Admin
Admin
Prenses Azula-Selin

Kadın
Bükme Kuvveti : 484
Doğum tarihi : 30/07/97
Lakap : мєℓєq ρяєηѕєѕ αzυℓα

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyPtsi Şub. 15, 2010 12:01 pm

Evet ya güzelmiş xD
https://avrilfanturkey.forumdizini.com
[SuKiCiK]
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe

Kadın
Bükme Kuvveti : 66
Doğum tarihi : 25/03/94
Lakap : suki

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyPtsi Şub. 15, 2010 2:44 pm

Güzel ne kelime olağanüstü.
0o0sokka0o0sokka0o0
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
0o0sokka0o0sokka0o0

Bükme Kuvveti : 73

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 12:01 pm

AzulaKolik demiş ki:
Katılıyorm muhteşem ve ötesi birşeyler 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin 5. Bölüm Sozin ve Sokka Lol Ayrıca havada gezip duran üstünde sitenin adı yazan şey ne ya 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin hee imza yerinde turkuaz birşey var ortada.Cidden cahilmiyim yoksa kimsemi bilmiyor :DYeniliklerden söz edeyim.

2-En alttaki Avatar Dört Element yazısı : Sevdim 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin
3-Anasayfada nereye gidersek gelen sitenin ismi yazan kareli küçük bir resim : Bayıldım xD
5-Yazımızı ve imzamızı ayıran küçük siyah çizgi yerine turkuaz ve ortada bir çizgi : Bayıldım xD

Zaten logoya ve butona söz bile yok 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin Çok gelişmiş bizim site xD

Allahım buda gitmiş bunları yazmış XD güzel olmuş tşkler
[.=.ZEHRA.=.]
Prenses
Prenses
[.=.ZEHRA.=.]

Kadın
Bükme Kuvveti : 42

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyÇarş. Mart 03, 2010 4:31 pm

0o0sokka0o0sokka0o0 demiş ki:
AzulaKolik demiş ki:
Katılıyorm muhteşem ve ötesi birşeyler 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin 5. Bölüm Sozin ve Sokka Lol Ayrıca havada gezip duran üstünde sitenin adı yazan şey ne ya 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin hee imza yerinde turkuaz birşey var ortada.Cidden cahilmiyim yoksa kimsemi bilmiyor :DYeniliklerden söz edeyim.

2-En alttaki Avatar Dört Element yazısı : Sevdim 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin

Zaten logoya ve butona söz bile yok 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_biggrin Çok gelişmiş bizim site xD

Pff sürekli konuyu dağıtıyosun! 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_evil
Prenses Azula-Selin
Admin
Admin
Prenses Azula-Selin

Kadın
Bükme Kuvveti : 484
Doğum tarihi : 30/07/97
Lakap : мєℓєq ρяєηѕєѕ αzυℓα

MesajKonu: Geri: 5. Bölüm Sozin ve Sokka   5. Bölüm Sozin ve Sokka EmptyÇarş. Mart 03, 2010 6:49 pm

[.=.ZEHRA.=.] demiş ki:
0o0sokka0o0sokka0o0 demiş ki:
AzulaKolik demiş ki:

Pff sürekli konuyu dağıtıyosun! 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_evil

Sende mesaj kasma sürekli canım tamam mı? 5. Bölüm Sozin ve Sokka Icon_smile
https://avrilfanturkey.forumdizini.com

5. Bölüm Sozin ve Sokka
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3. Bölüm Hava Antilobu
» 4. Bölüm Yaklaşan Fırtına
» 6. Bölüm Yıkılan Matkap
» 1. Bölüm Mai'n Garipliği.