Meryem Uzerli Fan Sitesi


 
AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap
Meryem Uzerli Fan Sitesi

Meryem Uzerli Fan Sitesi - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Bir konuya ard arda mesaj atmayın! Bir mesajınızda fikrinizi belirttikten sonra bşbir başka defa fikrinizi söylemeyin yani tekrarlamayın (: Konuyu dağıtacak mesajlar yazmayın Mesajlarınızda kesinlikle küfür veya hakaret gibi kelimeler kullanmayın..Sonucu kötü olur silinmeye kadar gidebilirsiniz Mesajınız kesinlikle asdasd gibi saçma mesajlardan olmasın!! Mesajınızda "aynen" gibi veya "aynen " kelimeleri kullanmayın yada birtek "" gülücük ceza alabilirsiniz! Üyelerimizi rahatsız edecek yada rencide edecek mesajlarda bulunmayın! Konu açarken konuyu kategorisine göre açın! Açılmış konuları tekrar açmamaya özen gösterelim. Yine mesajlarda olduğu gibi Konularımızın başlıkları küfür yada hakaret benzeri şeyler kullanmayın!! Özel mesajlarımızda her zamanki gibi küfür,hakaret yada ahlak dışı şeyler kullanmayın!! Özel mesajlarda Admin'e mod. olmak istediğinizi söylerken saygılı konuşun.. Özel mesajlarda yine herkesle saygılı ve sevgi ile konuşun. Özel mesajlarda reklam yapmayın.. Chatbox'daki yazıları herkes giriş yapınca görebilir unutmayalım.. Chatbox'un msn olmadığını unutmayalım yani herşeyini orda konuşmayın:D Chatbox'da küfür yada hakaret etmeyin!! Heryerde Türkçemizi düzgün kullanalım..