Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç Birşey Yaşadım!

2 posters
YazarMesaj
pretty_97
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

İlginç Birşey Yaşadım! Empty
MesajKonu: İlginç Birşey Yaşadım!   İlginç Birşey Yaşadım! EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 5:59 pm

Arkadaşlar anlatacağım şeyi ben yaşadım.Neredeyse 3-4 ay oldu..Bu ne korkunç nede komik sadece ilginç ve tuhaf..Herneyse kışın İstanbul'a yeni yeni kar düşmekteydi.Bende karı çok seviyordum.Asıl olay burada değil.Odamda yatağımın karşısındaki duvarda benim bir çerçevem asılıydı.Çerçevede benim okulda çekildiğim bir fotoğrafım vardı.Sabah erkenden okula gitmek için uyandım.Her zaman uyandığımda çerçevemi görüyordum.Ama bu sabah bi farklıydı orda benim resmim değil başka birisinin resmi vardı kötü birşey değil hatta beyaz bir kıyafet giymiş üç beş adamın arkada Kabe bulunduğu ve beş adamında aynı şekilde yukarıda sağ tarafa baktığı bir resim gördüm.Aslında ilk uyandığımda sersem olduğum için farketmedim zaten 2-3 saniye resme baktım.Sonra hemen pencereye koştum kar yağmış mı diye.Giyinip hazırlandım.Okuluma gittim..Geldiğimde çerçevemde benim resmim vardı şimdi sabahki resimle şimdiki resmin farkına varmıştım.Ertesi günde nasıl olduysa artık annem kaldırdı bilmiyorum ama çerçeve yerinde değildi.Ders kitaplarımı koyduğum dolabımda çıktı.

Bu olayı bazı kuzenlerime,yiğenlerime ve arkadaşlarıma anlattım.Birçoğu ya rüya görmüşsündür diyor yada sen delirmişsin böyle birşey imkansız diyor.Ama o bir rüya değildi.Eminim gerçekten gördüm!Ve delirmedimde!!
Yue_peliN
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
Yue_peliN

Kadın
Bükme Kuvveti : 109
Doğum tarihi : 07/12/98
Lakap : pelincik

İlginç Birşey Yaşadım! Empty
MesajKonu: Geri: İlginç Birşey Yaşadım!   İlginç Birşey Yaşadım! EmptySalı Haz. 08, 2010 3:15 pm

Bana da doğru gibi gelmedi rüya falan görmüş olmayasın? İlginç Birşey Yaşadım! Icon_rolleyes

İlginç Birşey Yaşadım!
1 sayfadaki 1 sayfası