Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

6. Bölüm Yıkılan Matkap

+2
_toph__
pretty_97
6 posters
YazarMesaj
pretty_97
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

6. Bölüm Yıkılan Matkap Empty
MesajKonu: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyPaz Şub. 14, 2010 9:11 am

"Sozini seçen Aang tekrar dünyaya geçer.Bir an için hızlıca zaman geri gidip etkrar günümüze gelmiştir.Ama yine Ozai ordadır.Aang birşeyin ters gittiğini anlar ve hemen Katar ve Zukonun yanına uçurtmasıyla uçar..Zukonun gözü hala yaralı ve Katarnında hala boynunda annesinin kolyesivardır.Aang Ozain savaşı kendisinin başlattığını anlamış ve hemen kaçmıştır.
-Roku!Sana ihtiyacım var!Yardım et!Zukonun gözü hala yaralı!Kataranında hala kolyesi boynunda!Ne yanlış gitti!Heyyy yüce avatar!Beni duyuyormusun?Roku Aangin öçnünde beliriverir.:
-Sevgili Aang zamanı geri sararken bir şey yanlış gitmiş olmalı buda 100 yıllık savaş yine olmuş ve sen yine Ozaiyle çarpışmış olmalısın.
-Peki neden yanlışlık oldu Roku?
-Bak Aang zamanı geri sararken bir sorun oldu
-İyide zaten bende ne sorunu olduğunu soruyorum.
-Bunuda sen bul.Ozaiyle çarğışmış bükme gücünü aldın sen çok güçlüsün
-Of bunun güçlülükle ne alakası var!Roku!Tekrarmı kaybolucaksın?der demez Roku ejderhasıyl gider.
-Of herneyse Ozai beni bulmadan bende Katarnın yanına gideyim.Başları dertte olabilir.Uçarak oraya gider ama hiç kimse yoktur.Uzaktan Momo gelir.
-Neler oldu burada Momo?
-(Momo kendince birşeyler diyor tabi ne Aang nede ben anlıyorum Mutluyum)
-Of birde dediğini anlasam.Şimdi üç derdim oldu işte.Hem neden zaman geri alınırken yanlışlık olduğunu,nerede yanlışlık olduğunu öğrenicem.Hemde onları bulmak zorundayım =(.
Aang uçurmasıyla havada biraz gezinir.Ateş Ulusuna doğru yol alır.Ama 2. Sezonda Matkap bölümündeki matkap Ateş Ulusu sarayına girmeye çalışır.
-Kim bu akılsız.Neden kim saraya koca bir matkapla girmeye çalışsın.Helede koca bir kapı varken!Olamaz Azula ve Ozai.Tabi ya onları Zuko,Tylee Mai,Sokka,Katara ve Sukiyi esir alanlar.Of birde bu matkabı durdur emi Mutluyum
-Aang toprak bükerek matkabın altından büyük kayalar çıkartır ama nafile.Matkap çok büyük ve güçlüdür.Aang ne yapacağını şaşırmıştır.
-Avatar haline geçmek en iyisi hem artık onu kontrol edebiliyorum.Ama keşke yıldırım bükebilseydim Nedennn..Aang avatar haline geçerek bütün elementleri aynı anda matkaba atar.matkabın ortası yarılarak öndeki kısım hala devam etmektedir.matkabın arka bölümünde Ty Lee ve Mai çıkar.Ty Lee:
-Aang neredeydin!Seni gördüğüme çok sevindim.
-Bende ama diğerleri nerede?Mai:
-Onlar ilk kızımda hapisler.Çünkü onları bükme gücü olduğu için.
-E Toph ve Sokka?Sokkanın bükme gücü yok.Tophta metal bükerek çıkardı.
-Toph tahta kafesin içinde.Ama Sokkayı baydın olduğu için oda Tophun yanında.Nasıl olsa Kataranın iyileştirme gücü var ondandır.Aang:
-bir planım var.Ben tekrar avatar haline geçmeye çalışacağım ki kolaylıkla geçebilirim.Buzla karışık hava tophu atacağım Ty Lee sen,ben bükme kullanmadan hangi bölümde olduklarını oraya zıplayarak bana göstermeye çalış.Mai senin bıçakların yanında?
-Evet.
-Sende ben bükme kullandıktan sonra çürüyen bölüme bıçak atki delinsin.Oldumu?Ty Lee ve Mai:
-Tamam.Aang tekrar avatar haline geçer.Buzla karışık bir tava topu yaparak Ty Leenin zıpladığı yere atar.Matkap iyice çürümüştür.Ama artık çürümüyordur.Spnrası Maindir.Mai çürüyen yere onlarca ard arda bıçak atar.Sonunda Katara,Zuko,Tophun ve Sokkanın hapsedildiği yerde yere düşmüştür.Mai bıçaklarını atarak tahta kırılmıştır.Bu sefer hepsi birlikte bükme kullanarak matkabın önünü kesmeye çalışırlar ve becerirler.Matkap mahvolmuştur.Zuko:
-Bütün halk nerede hiçmi ses duymadılar acaba?Ty Lee:
-Bilmem.Toph:
-Çocuklar iki kişi duymuş Azula ve Ozai.!!!"

BÖLÜM BİTTTİİİİİ
_toph__
_toph__

Kadın
Bükme Kuvveti : 114
Doğum tarihi : 26/10/97
Lakap : Taş perisi toph

MesajKonu: Geri: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyPaz Şub. 14, 2010 11:15 am

Çok güzel olmuş =))
Zuko_Mai
Zuko_Mai

Kadın
Bükme Kuvveti : 145
Doğum tarihi : 26/07/96

MesajKonu: Geri: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyPaz Şub. 14, 2010 7:01 pm

Müthişşşşş tek kelimeyle Mutluyum cheers
[SuKiCiK]
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe

Kadın
Bükme Kuvveti : 66
Doğum tarihi : 25/03/94
Lakap : suki

MesajKonu: Geri: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyPtsi Şub. 15, 2010 2:50 pm

Evet ya çok yaratıcı yazmışsın.Hayalgücün çokmu geniş ne? Mutluyum
0o0sokka0o0sokka0o0
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
0o0sokka0o0sokka0o0

Bükme Kuvveti : 73

MesajKonu: Geri: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 11:59 am

Çok güzel olmuş sağol
[.=.ZEHRA.=.]
Prenses
Prenses
[.=.ZEHRA.=.]

Kadın
Bükme Kuvveti : 42

MesajKonu: Geri: 6. Bölüm Yıkılan Matkap   6. Bölüm Yıkılan Matkap EmptyÇarş. Mart 03, 2010 4:32 pm

süper olmuş Mutluyum

6. Bölüm Yıkılan Matkap
1 sayfadaki 1 sayfası