Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Meryem Uzerli Fan Forumuna Hoşgeldiniz.
Meryem Uzerli Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meryem Uzerli Fan Sitesi

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

_toph__ üyemizin cezası

+2
Yue_peliN
Prenses Azula-Selin
6 posters
YazarMesaj
Prenses Azula-Selin
Admin
Admin
Prenses Azula-Selin

Kadın
Bükme Kuvveti : 484
Doğum tarihi : 30/07/97
Lakap : мєℓєq ρяєηѕєѕ αzυℓα

_toph__ üyemizin cezası Empty
MesajKonu: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyPaz Kas. 22, 2009 7:02 pm

_toph__ arkadaşımızın dedikleri;

Yaaa adminler duyun sesimi Kore ve Avatar ikisi çok zıt birşey kabul edelim berbat bir birleşim olmuş Avatar Dört Element forumunu açıkcası geri istiyorum kore ile ilgili bütün kategorilerinde gitmesini istiyorumm..Foruma girdikçe dayanılmaz bir berbatlık görüyorum en zıt iki kategori _toph__ üyemizin cezası 444599 üzgünüm bu site bu laflara layık değil logoyada lafım yok güzel olmuş severim yeşili ama..koreli dizilerden pek hoşlanmıyorum Selin senden çok özür dilerim ama bu forum böyle devam ederse ve benim isteğimi olumsuz cevap gelirse veya cevap bile gelmezse banlanmayı isterim banlamazsanda forumun huzurunu bozarım haberin olsun _toph__ üyemizin cezası Icon_pale

Yine _toph__ arkdaşımızın dedikleri;

Kesinlikle Kore Avatar forumuna karşıyım istemiyorum koreli falan olmasını :S Avatar Dört Elementi geri istiyorum _toph__ üyemizin cezası Icon_sad site çok karışmış iki konu ile ilgili bir forum olamayacağını düşünüyorum Kore ve Avatara hayırrr _toph__ üyemizin cezası Suspect _toph__ üyemizin cezası Icon_pale zaten şuan Selinlerde olduğumuz için yeni forumun halini gördüm ama şuan Selin yanımda değil.Sizi üzmek istemem ama berbat bir birleşim _toph__ üyemizin cezası Icon_sad logo veya başka birşeye kötü demiyorum bu iki kategori yani avatar ve kore hiç uymuyor bana kalırsa avatar dört elementi geri istiyorummmmmm

Konulara Tıkla ve yine tıkla _toph__ arkdaşımızın yazdıklarını görürsünüz..Kendisi kuzenimdir fakat böyle tehdit ederse akıllansın diye 2 haftalığına onu banlıyorum...Ama iki hafta geçtikten sonra engelli olmayacak yine istemiyorsa forumu ya tamamen banlarım yada silerim _toph__ üyemizin cezası Kopfschuettel
https://avrilfanturkey.forumdizini.com
Yue_peliN
Kral-Kraliçe
Kral-Kraliçe
Yue_peliN

Kadın
Bükme Kuvveti : 109
Doğum tarihi : 07/12/98
Lakap : pelincik

MesajKonu: Geri: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyPaz Kas. 22, 2009 7:13 pm

Çok üzüldüm Merve'ye zaten Selin'in yanındayken gördüm bu konuyu sonra yorum yazmak için hemen girdim Mutluyum herneyse iki hafta olsada seni özleyeceğiz Merve Nedennn
wampir_44
Prens
Prens
wampir_44

Erkek
Bükme Kuvveti : 51

MesajKonu: Geri: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyPerş. Kas. 26, 2009 11:03 am

Bende üzüldüm neyse geçmiş olsun
pretty_97
pretty_97

Kadın
Bükme Kuvveti : 221
Doğum tarihi : 20/04/97
Lakap : beko

MesajKonu: Geri: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyPerş. Kas. 26, 2009 4:56 pm

Forum olarak hepimiz üzgünüz umarım sitede bir daha banlanan yada engellenen olmaz
_toph__
_toph__

Kadın
Bükme Kuvveti : 114
Doğum tarihi : 26/10/97
Lakap : Taş perisi toph

MesajKonu: Geri: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyÇarş. Ara. 16, 2009 6:39 pm

Ben geri döndümmmmm Mutluyum
water_katara
Usta Bükücü
Usta Bükücü

Kadın
Bükme Kuvveti : 36

MesajKonu: Geri: _toph__ üyemizin cezası   _toph__ üyemizin cezası EmptyCuma Ocak 01, 2010 10:40 am

Evet konu kilitlensin oyüzden

_toph__ üyemizin cezası
1 sayfadaki 1 sayfası